Armutlular istedi Efeler Belediyesi yaptı

Efeler Belediyesi Fırınbaşı Mevkii’ndeki yaklaşık bir kilometre uzunluğundaki yola parke taşı döşedi. 

Armutlular istedi Efeler Belediyesi yaptı

Efeler Belediyesi Fırınbaşı Mevkii’ndeki yaklaşık bir kilometre uzunluğundaki yola parke taşı döşedi. Armutlu Mahallesi Fırınbaşı Mevkii’nde yaşayan vatandaşlar, Başkan Atay’dan yıllardır toprak olan yollarının parke taşı döşenmesini istedi. Efeler Belediye Başkanı Mehmet Fatih Atay’ın talimatıyla harekete geçen Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, Fırınbaşı Mevkii’ndeki yaklaşık bir kilometre uzunluğundaki yola parke taşı döşedi. 

MAHALLELİDEN BAŞKAN ATAY’A TEŞEKKÜR

Kış aylarında yağışla birlikte oluşan çamurdan, yaz aylarında ise yoğun tozdan yıllardır mağdur olduklarını dile getiren mahalle halkı şöyle konuştu:

Mutlu Öztürk: Yaklaşık 3 yıldır burada yaşıyorum. Yollarımız topraktı, toz içindeydi. Sağ olsun Efeler Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri yollarımızı yaptı. Hem çalışanlara hem de Başkanımız Mehmet Fatih Atay’a çok teşekkür ederim. Başkanımızın çalışmalarından çok memnunuz, hizmetlerinin devamını diliyoruz.

“ÇOCUKLUĞUMDAN BERİ YOLLARIMIZ TOZ VE ÇAMUR İÇİNDEYDİ”

Osman Bilir: Doğma Büyüme Armutlu Mahallesi’ndenim. Çocukluğumdan beri bu mevki toz ve çamur içindeydi. Efeler Belediyesi ekipleri yollarımıza parke taşı döşedi. Yollarımız çok güzel ve temiz oldu. Başkanımız Mehmet Fatih Atay’a ve Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerine çok teşekkür ederim.

Mehmet Mutlu: Yıllardır bu mahallede oturmaktayım. Önceden yollarımız çamur içindeydi. Yaz aylarında da tozdan kapılarımızı açamaz haldeydik. Efeler Belediye Başkanımız sağ olsun yollarımızı yaptı. Kendisinden Allah razı olsun.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER