TAHAP GENEL BAŞKANI MUSTAFA SARIOĞLU'NUN BAYRAM MESAJI

Mustafa Sarıoğlu Kurban Bayramı'nı kutladı.

TAHAP GENEL BAŞKANI MUSTAFA SARIOĞLU'NUN BAYRAM MESAJI

Birlik ve Beraberliğin, Huzur ve Selametin ifadesi olan özel günlerdir bayramlar...
Toplumun kucaklaştığı, büyüklerin saygı, küçüklerin sevgi gördüğü bu güzel Kurban Bayramı'nı Milletçe huzur içinde geçirmemizi temenni ediyorum.
Bizler Tahap olarak her çalışmamızda aslında o hep özlediğimiz bayramlar için mücadele etmekteyiz. Çadırındaki Arıcının yüzü gülmeden bir bayram düşünülebilir mi ? Veya Karadenizdeki Çay ve Fındık üreticisi bayrama huzurla girmeden bayram olabilir mi ? Aydındaki İncirci, Egedeki zeytinci, Akdenizdeki Turunçgilci mutlu olmadan, İçanadoluda tahıl ve bakliyatçı güven ile üretimini yapmadan Bayram olur mu ?Besicinin Yüzü gülmeden bayram olabilir mi ? Peki bu gıdaları biz ve ailemiz güvenle tüketemeden bayram olabilir mi ? Olmaz elbet.
Biz Tahap Ailesi olarak nice bayramları hep ağız tadıyla, alın teriyle geçirebilmek adına her daim, her gün çalışmaya devam edeceğiz. Bizler vatanımız ve milletimiz için hep iyiki'ler biriktirmenin derdinde olacağız.
81 il, 7 bölgede Tüm Üreten ve Tüketen Yüreklerin Bayramını en içten dileklerimle kutlar, büyüklerimin ellerinden, küçüklerimin gözlerinden sevgi ile öper, hasretle selamlarım ...

MUSTAFA SARIOĞLU
TAHAP FEDERASYONU GENEL BAŞKANI

EDİTÖR: İREM AYAN

YORUM EKLE
YORUMLAR
Fuat avni
Fuat avni - 2 ay Önce

50.000 sapka ne oldu?
Başkan a sorarmisiniz?

Okuyucu
Okuyucu - 2 ay Önce

TAHAP' ın açılımını yazsaydınız keşke.

Fikri barkan
Fikri barkan - 2 ay Önce

Sayın başkan sizin ve ailenizin kurban bayramı mübarek olsun yapmış olduğunuz bu kutlu yürüyüşte sizlerle beraber yürümekten onur duyuyorum Allah Tahap ailesinin ayagına taş deydirmesin

SIRADAKİ HABER