SEÇİMİN GALİBİ SERHAN AVŞAR OLDU

Aydın Berberler, Kuaförler ve Güzellik Salonları Odası’nın seçimli olağan genel kurulunda 2 liste yarıştı. Seçimin galibi 295 oy alan Serhan Avşar oldu. 29 yıldan beri oda başkanlığı görevini sürdüren Selahittin Çetindoğan ise 209 oyda kaldı.

SEÇİMİN GALİBİ SERHAN AVŞAR OLDU

Aydın Berberler, Kuaförler ve Güzellik Salonları Odası’nın seçimli olağan genel kurulu, Aydın Şoförler Odası’nın düğün salonunda gerçekleşti. Mevcut başkan Selahittin Çetindoğan’ın kırmızı listesi ile Serhan Avşar’ın sarı listesinin yarıştığı genel kurulda seçimin galibi 295 oy alan Serhan Avşar oldu. 29 yıldan beri oda başkanlığı görevini sürdüren, aynı zamanda Aydın Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği (AYESOB) Başkanı olan Selahittin Çetindoğan’ın kırmızı listesine ise 209 oy çıktı. Seçimde kullanılan 15 oy da geçersiz sayıldı. Seçimin galibi olan Serhan Avşar ve ekibi, ortaya çıkan sonuç karşısında büyük sevinç yaşadı. Avşar, “Ayrıştırıcı değil, birleştirici olmaya geliyoruz. Herkesin başkanı olacağım” mesajı verdi.

Avşar’ın başkanlığındaki yönetim şu isimlerden oluştu: Ümit Efe, Uğur Arpağ, Şakir Kocabıyık, Birkan Avdan, Coşkun Taşkıran ve Şevket Türk.

İHA

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER