4 AYDA 3 KEZ SOYULAN TUVALET İŞLETMECİSİ İSYAN ETTİ

Aydın'ın Efeler ilçesindeki Bey Camii'nin tuvaleti 4 ayda 3'üncü kez soyuldu.

4 AYDA 3 KEZ SOYULAN TUVALET İŞLETMECİSİ İSYAN ETTİ

Aydın'ın Efeler ilçesindeki Bey Camii'nin tuvaleti 4 ayda 3'üncü kez soyuldu. Tuvalet işletmecisi hırsızlara isyan ederken, polis güvenlik kameralarından tespit edilen şüphelinin yakalanması için çalışma başlattı.
Olay, ilçe meydanında bulunan Bey Camii'nin tuvalet kısmında sabah saatlerinde meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, tuvaleti açmak için gelen tuvalet işletmecisi Mehmet Şahin, kulübesindeki bozuk paraların çalındığını ve güvenlik kameralarına zarar verildiğini fark etti. Şahin'in durumu 112 Acil Çağrı Merkezi'ne bildirmesi üzerine bölgeye polis ekipleri sevk edildi. Olay yerine gelen ekipler gerekli incelemeleri yaparak, güvenlik kameralarını inceledi. Şüpheli şahıs, güvenlik kameralarından tespit edilerek yakalanması için çalışma başlatıldı.

"Her ay kamera parası vermekten bıktım"
Tuvaletin 4 ayda 3'üncü kez soyulduğunu ifade eden Mehmet Şahin, "Ocak ayında tuvaleti işletmeye başladım. Başladığım günün 15 gün sonrasına buraya geldiler her yeri dağıttılar, hırsızlık yaptılar. Bir süre sonra ikinci kez hırsızlık olayı yaşandı. O zaman da yine aynı şekilde zarar verdiler. Her seferinde kameraların kayıt aldığı cihazı da götürdüler. Onca para vererek kameraları yeniden düzenlettim, yeni cihaz aldım. Bu sefer kayıt cihazını başka yere sakladığım için onu bulamamışlar ama yine kameraları kırıp zarar vermişler. Pandemi döneminde zaten işler düştü, bir de üzerine bu hırsızlık olayları eklendi. Hemen hemen her ay düzenli olarak gelip hem zarar veriyorlar hem de hırsızlık yapıyorlar. Evimin geçimini buradan sağlıyorum, başka bir işim ve gelirim yok. Bıktım bu hırsızlardan" diyerek şüphelinin yakalanıp gerekli cezayı almasını istedi.

İHA

Güncelleme Tarihi: 02 Mayıs 2021, 13:16
YORUM EKLE
YORUMLAR
Nazmi Gülay
Nazmi Gülay - 2 ay Önce

Tuvalet ihaleyle veriliyor astronomik rakama kiralanıyor işletmeci parayı çıkarmak için 2 tl alıyor bu soyguna vakıflar belediye diyanet sessiz kalıyor kaç kez yazdım Aydın ımızda belediyenin ücrersiz halk için yaptığı tuvalet yok birde turist bekleriz bir otobüs yabancı gelse ihtiyaçları için kullanabilecekleri bir tuvalet yok yazıklar olsun bu yorumumu yayınlamazsanız sizede yazıklar olsun sayfa yöneticisi hemde ismimle yayınlayın.

SIRADAKİ HABER